Radost pohledět!
Tak s tímto krasavcem pojedeme letos na dovolenou.
Už zlobí !!!
Už je to potvora kousavá. Má 3 měsíce a už mu táhne na 10 kilo. Přes den spí a tváří se jako andílek, ale jakmile padne večer mění se v ďábla. Běhá po dvoře tryskovou rychlosí a skáče, kouše, zlobí. Včera si málem nohu zlomil - to bylo křiku! Ale musím ho taky trochu pochválit, nějaké příkazy jako sedni, zůstaň, neskač a fuj si už trochu osvojil (hlavně když mám piškotky).
Těžké byly začátky
Bohužel jsme krátce po koupení dodávky havarovali. Dostali jsme smyk na náledí a celá dodávka padla na bok do příkopu. Ohnul se nám boční sloupek a popraskala nástavba. Musel se vyměnit celý levý bok od předních dvěří dozadu a nasunout nová střecha. Při té příležitosti jsme ji nechali i nastříkat na námořnockou modř.